Apartament w centrum Gdańska

Kilka lat temu w Gdańsku studiowałam i wiedziałam, że w przyszłości będę wracała tam. Pracę dostałam jednak w niedaleko Gdańska. Jestem dość zapracowaną osobą, więc nawet wtedy, kiedy mam wolne często zdarza się, że pracuję także w domu. Jednak kiedy mam urlop, totalnie się odcinam od pracy.

Dlaczego zdecydowałam się na wynajem apartamentu?

apartamenty gdańskKiedy dowiedziałam się, że otrzymam siedmiodniowy urlop, postanowiłam odwiedzić miasto, do którego mam sentyment. Kiedy tylko moja przyjaciółka dowiedziała się o tym, postanowiła mi towarzyszyć z kilkoma naszymi wspólnymi przyjaciółmi. Oglądałam w internecie apartamenty Gdańsk jest miastem, do którego mam niewątpliwie słabość i to właśnie tutaj chciałabym kiedyś tutaj osiąść na stałe. Zdecydowaliśmy się, że wynajmiemy wspólnie apartament, ponieważ według nas zdecydowanie jest to lepsze rozwiązanie niż kilka pokoi w jakimś hotelu. Tutaj zapewnimy sobie przynajmniej prywatność. Apartament znajdował się na trzecim piętrze i trzeba było skręcić w prawą stronę, gdy wyszło się z windy. Oczywiście wnętrze można było zostać na stronie internetowej i wybrać to, które się nam najbardziej podoba. Ponadto mieliśmy też sporej wielkości balkon, na którym znajdowały się dwa fotele, gdzie planowałam odpoczywać wieczorami przy książce. Ceny apartamentów w Gdańsku zaczynają się od stu pięćdziesięciu złotych. Według mnie ceny nie są zbyt wysokie, spodziewałam się szczerze mówiąc wyższej kwoty. 

Muszę przyznać, że apartamenty były urządzone tak, jakby ktoś tam mieszkał. Na tyle było to uniwersalne, że każdy miał poczucie, że wrócił po krótkiej nieobecności do domu, co według mnie było niewątpliwą zaletą. Bardzo mi się podobał wystrój wnętrz, ponieważ nie czułam się tam, jako gość tylko jako domownik. Wiedziałam, że tam wrócę z całą pewnością.

Apartament w centrum Gdańska
Przewiń na górę