Auto pomoc w razie usterki

Rozpoczynam swoją działalność gospodarczą. Dawniej pracowałem w zakładzie mechaniki pojazdowej, który należał do innej osoby. Musiałem zdobyć doświadczenie. Wiadomo, że nie ma sensu otwierać własnego warsztatu samochodowego, jeśli nie ma się chociażby krótkiego doświadczenia w jakimś zakładzie należącym do kogoś innego.

Auto pomoc od ręki

auto pomoc warszawaJest to po prostu kwestia zadbania o własny biznes już na etapie wstępnych planów. Trzeba najpierw poobserwować jak inni prowadzą swój biznes, nauczyć się czegoś od nich, a następnie dopiero można rozpoczynać działania na własną rękę. Tak jest łatwiej i można popełnić znacznie mniej błędów niż wówczas, gdy wszystko chce się od początku zrobić na własną rękę. Ja działam pierwszy miesiąc, ale cieszę się, bo już znalazł się artykuł sponsorowany w jednej z lokalnych gazet. Zadbałem też o inne typy reklamy. Zainteresowanie jest według mojej oceny całkiem dobre jak na sam początek. Artykuł do gazety napisał dziennikarz, a ja tylko za to zapłaciłem. Bardzo podobała mi się ta forma, bo gdybym ja miał to pisać, toby wyglądało o wiele, wiele gorzej. On stworzył nawet ciekawą treść, która może przyciągać. Tytuł brzmiał podobnie do tego, który dałem temu wpisowi na blogu. Myślę, że auto pomoc na usterki to chwytliwe hasło. Mam nadzieję, że zainteresowanie moją działalnością się utrzyma. Na razie robię po prostu wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom moich klientów. Myślę, że to jest klucz. Jeśli zapamiętają, że u mnie pomoc nastąpi szybko, zadbam o holowanie, o naprawę i inne usługi, a do tego mam atrakcyjne ceny, to powrócą w przyszłości.

Nieraz pracuję w pocie czoła dwanaście godzin dziennie, aby właśnie nałapać sobie klientów na przyszłość. Na razie nikogo nie zatrudniam, więc muszę sobie radzić sam. Działam dosłownie na telefon i reaguję bardzo szybko, jeśli tylko nie pomagam akurat komuś innemu.

Więcej informacji www.auto-abc.pl

Auto pomoc w razie usterki
Przewiń na górę