Biuro nieruchomości oferujące domy na sprzedaż

 

Moi rodzice mieszkali w Lublinie a ja w Warszawie. Miałam tam ułożone życie, dobrą pracę i narzeczonego. Z Warszawą wiązałam plany i nie myślałam o tym, żeby wrócić do rodzinnego domu. Rodzice się z tym pogodzili, bo i oni wyjechali na stałe za granicę po kilku latach.

Dom sprzedany za pośrednictwem biura nieruchomości

sprzedaż domów lublinRodzice przepisali na mnie swój dom w Lublinie, o czym dowiedziałam się dopiero później. Ojciec zapewnił mnie, że nie wrócą już do kraju i z domem mogłam zrobić co chcę. Postanowiłam go sprzedać, żeby mieć pieniądze na mieszkanie w Warszawie. Przyjechałam do Lublina na kilka dni, żeby załatwić wszystkie formalności związane ze sprzedażą domu. Postanowiłam wybrać się do biura nieruchomości, w którym oferowana była sprzedaż domów Lublin był dużym miastem i było wiele biur, jednak zdecydowałam się na to konkretne. W biurze zajmowano się tylko sprzedażą domów wolno-stojących, co dawało mi gwarancję, że pośrednik doskonale znał się na swojej pracy. Wiedziałam, że pomoże mi szybko sprzedać dom. Pośrednik, z którym się spotkałam przygotował ofertę sprzedaży domu, okazało się również, że dom był wart o wiele więcej niż chciałam i dlatego cena domu została podwyższona. Liczyłam, że sprzedaż domu przebiegnie sprawnie. Współpraca z biurem nieruchomości dawała mi gwarancję, że umowa sprzedaży domu będzie poprawna pod względem prawnym i sprzedaż domu będzie dla mnie bezpieczna. To była poważna sprawa i w grę wchodziły ogromne pieniądze.

Domem zainteresowało się starsze małżeństwo. Kupili go za gotówkę i pieniądze w ciągu kilku dni trafiły na moje konto. Oczywiście pośrednikowi zapłaciłam odpowiednią sumę za pomoc w sprzedaży domu i byłam ze wszystkim rozliczona na czysto. Mogłam rozdysponować pieniądze za sprzedany dom.

 

Biuro nieruchomości oferujące domy na sprzedaż
Przewiń na górę