Bramy do firmy i automatyka do bram

Automatyka do bram

Siedziba naszej firmy od niedawna mieści się w biznes parku, który powstał niedawno w centrum miasta. Nie powiem, miejsce jest ogromne i pomieści bardzo dużo firm. Każdy z pracowników ma możliwość parkowania na terenie parku, ale musi zgłosić się do dozorcy, który daje piloty do bram, ale najpierw trzeba wpisać się na listę.

Automatyka do bram i jej zniszczenie

Automatyka do bramJa jeżdżę do pracy samochodem i zamówiłam u niego dwa piloty do bram, ponieważ Wiola miała wolne i poprosiła, żebym jeszcze dla niej wzięła. Raz jak jechałam do pracy okazało się, że automatyka do bram uległa awarii i nie mogliśmy przedostać się na parking głównym wjazdem. Dozorca wszystkich kierowców kierował na tyły, gdzie był inny wjazd. Potwierdził , że działają tam wszystkie napędy do bram przesuwnych i bez problemu wjedziemy na teren. Widocznie tylko jedna brama nie była czynna. Zrobiła się nawet kolejka, bo każdy pracownik się spieszył i chciał jak najwcześniej wjechać na parking. Niestety, ale jeden był tak niecierpliwy, że próbował się wcisnąć i doszło do stłuczki. Kierowca, który nie chciał go wpuścić wjechał w bramę i uszkodził siłowniki do bram, ale na szczęście brama już była otwarta, więc wszyscy dostali się na miejsce. Dozorca przybiegł na miejsce bardzo zdenerwowany i krzyczał, że teraz to nikt nie będzie mógł wyjechać czy wjechać, bo żadna brama nie działa. Na szczęście w drugiej bramie były zamontowane napędy do bram dwuskrzydłowych więc ich naprawa zajmie dużo mniej czasu. W pracy panowało zamieszanie, ponieważ okazało się, że sprawca jest od nas. Dozorca zgłosił pracodawcy, że przez pośpiech pracownika automatyka do bram nie działa już w dwóch miejscach i trzeba wezwać specjalistę, co wiąże się z kosztami. Oczywiście pracownik zostanie obciążony kosztami.

Szef na odchodne mu powiedział, że powinien się cieszyć, że to nie są napędy do bram przesuwnych, bo wtedy koszty byłyby niewyobrażalnie wysokie. Reszta dnia upłynęła w spokoju i nic więcej niepokojącego się nie wydarzyło. Jak wracaliśmy do domu to wszystkie bramy działały.

Niezawodną automatykę znajdziesz na stronie https://dtm.pl

Bramy do firmy i automatyka do bram
Przewiń na górę