Cewniki marki Foleya

 

Czasami zdarza się, że nasz organizm nie radzi sobie z niektórymi podstawowymi czynnościami i wtedy też potrzebny jest odpowiedni sprzęt – w zależności od tego z czym mamy problem. Innym razem nie chodzi o nas, a o naszych bliskich. Bez względu na to kto potrzebuje danego sprzętu – absolutnie nie ma się czego wstydzić, jesteśmy przecież jedynie ludźmi.

Najlepszy producent cewników

cewnik foleyaKiedy moja babcia zachorowała, miała ona problem z wieloma rzeczami, a po jakimś czasie przestała w ogóle wstawać z łóżka. Wiedziałam, że to będzie problem, ale obiecałam sobie, że wraz z mężem będziemy się nią opiekować. Rozmawiałam z jej lekarzem, który powiedział, że dobrym rozwiązaniem będzie cewnik – bo skoro babcia nie może wstawać, a my chcemy jednak zachować jej higienę osobistą i wygodę, to taki sprzęt będzie bardzo wskazany. Cewniki pomagają odprowadzać mocz a osoba, której jest on założony nie musi wstawać z łóżka, więc wiedziałam, że będzie to dobre dla babci. Cewniki ogółem miały o wiele szersze zastosowanie – w szpitalach stosowało się je na przykład przy diagnostyce, dlatego wiedziałam, że będzie to specjalistyczna rzecz – o ile oczywiście zdecyduję się na taki od dobrego producenta. Wybrałam więc cewnik Foleya bo wiedziałam, że będzie on odpowiedni. Lekarz zapewnił mnie więc, że teraz mojej babci na pewno będzie lepiej i wygodniej, a nam będzie odrobinę lżej – obie te rzeczy były pocieszające.

Cewniki spełniają wiele zastosowań i z pewnością muszą być w nie zaopatrzone szpitale. Są one dobre do diagnostyki, a także przydatne dla osób, które nie wstają z łóżka i w związku z tym nie mogą oddawać moczu w normalny dla większości osób sposób. Cewnik pomaga więc w zachowaniu odpowiedniej higieny i dlatego warto czasem się na niego zdecydować.

 

Cewniki marki Foleya
Przewiń na górę