Ciocia kupiła nam mieszkanie i zamówiła projektanta wnętrz

 

Jestem bardzo szczęśliwa. Moja ciocia nie ma swoich dzieci. bardzo dobrze jej się powodzi w interesach i jestem jej chrześniaczką. Zawsze dostawałam od niej najlepsze zabawki a kiedy dowiedziała się, że planuje ślub to zapowiedziała mi, że w ramach prezentu kupi nam mieszkanie.

Dostanę urządzone mieszkanie od cioci

projektowanie wnętrz gdańskWiem, że zaprojektowane mieszkanie to będzie spory wydatek. Mój narzeczony nie mógł uwierzyć kiedy powiedziałam mu o pomyśle cioci. Mieszkanie będzie znajdowało się w dobrej lokalizacji bo ciocia pytała się nas gdzie chcielibyśmy mieszkać. Projektowanie wnętrz Gdańsk jest chętnie wybierane przez kupujących czy sprzedających nieruchomości. Ciocia już mówiła nam, że podpisała umowę z firmą, która jest najlepsza w projektowaniu wnętrz. Ciocia już nie raz z nimi współpracowała kiedy urządzali jej mieszkanie, które przekazała swojemu bratu kiedy kupiła sobie dom. Dom także był projektowany przez firmę z Gdańska. Ciocia ma do nich ogromne zaufanie. Projektowanie wnętrz Gdańsk nie jest sporym wydatkiem a przynajmniej ma się pewność, że pomieszczenia będą bardzo gustownie urządzone. Poza tym wszystkie pomieszczenia będą spełniały swoje funkcje i będą wzajemnie do siebie pasować. Już nie mogę się doczekać naszego mieszkania. Nigdy nie marzyłam o takim prezencie. Ciocia mówiła, że na spotkanie z projektantem wnętrz mamy z nią podjechać. To będzie nasze mieszkanie więc to my mamy decydujący głos jak ono będzie wyglądać.

Ja zupełnie nie znam się na urządzaniu wnętrz. Bardzo ucieszyłam się, że osoba, która ma spore doświadczenie będzie pomagała nam i zaprojektuje dla nas komfortowe wnętrze. Jestem ciekawa jak mieszkanie będzie się prezentować. Musze poczekać jeszcze kilka miesięcy. Ciocia już nam kupiła dwu pokojowe mieszkanie, które teraz będzie urządzane.

 

Ciocia kupiła nam mieszkanie i zamówiła projektanta wnętrz
Przewiń na górę