Coaching indywidualny odmienił moje życie

coaching indywidualny

Przez wiele lat pracowałam cały czas na tym samym stanowisku w pewnej firmie. Niby kwalifikowało mnie to jako menadżera i za coś tam była odpowiedzialna, ale kiedy inni awansowali to ja nadal stała w miejscu.

Coaching indywidualny wszystko zmienił

coaching indywidualnyOsiągnęłam woja pozycję i dalej napotkałam szklany sufit, którego nie mogłam przebić. Dawałam z siebie wszystko, zawsze pracowałam sumiennie, byłam pracowita i punktualna, chodziłam na szkolenia sprzedażowe i inne proponowane kursy. A jednak to mnie awanse omijały. Koledzy wyjeżdżali już na szkolenia menadżerskie, a ja w tym czasie zostawałam w pracy. Nie podobała mi się ta sytuacja, ale nic nie mogłam zrobić. Nie miałam pomysłu na to, jak poprawić swoja sytuację. Musiałam jednak coś z tym zrobić, bo tak dalej być nie mogło. Wracając pewnego razu z pracy zobaczyłam jak na plakacie reklamowany jest coaching zespołowy. Zainteresowało mnie to. Wcześniej nie słyszałam nic na temat tego coachingu. Nie byłam jednak przekonana do spotkania grupowego. Odkryłam jednak, ze jest także przyzwoity coaching indywidualny. To mi się o wiele bardziej spodobało. Zdecydowałam się zapisać na taki ,,kurs”. Znalazłam nauczyciela który miał dobre opinie i nie był nawet najdroższy. To zupełnie odmieniło moje życie. Dzięki tym spotkaniom z nauczycielem teraz wiem, co dla mnie jest w życiu ważne, jak odnieść sukces i co zrobić z własną egzystencją. To była najlepsza inwestycja jaką w życiu zrobiłam.

Od razu poszłam do szefa po podwyżkę, dostałam awans i teraz znowu moje zdanie liczy się w firmie. Coaching indywidualny wszystko zmienił. Od tamtej pory może życie stało się lepsze i znowu jestem szczęśliwa.

Coaching indywidualny odmienił moje życie
Przewiń na górę