Czemu wyjeżdżamy i wysyłamy paczki do Anglii?

paczki do anglii

Polacy, to naród, który od już dawnych czasów ciągle ma jakieś problemy. Jak nie ciągle wojny, najazdy itd. To beznadziejni rządzący, zaczynając od niektórych królów, czy sejmików szlacheckich. Późniejsze rozbiory, wojny, okupacja sowiecka. Wszystko to prowokowało naszych rodaków do emigracji.

Paczki do Anglii – warto wysyłać?

paczki do angliiDzisiaj, mimo tego, że nie ma wojny, okupacji również nie ma, to jednak mamy do czynienia z bezradnym rządzącymi, którzy zmuszają niektórych ludzi do wyjazdu za granicę, i tak, przewóz osób Anglia Polska kwitnie. Podejrzewam, że niemal codziennie kilka ludzi opuszcza granice naszego państwa wynajmując busy do Anglii i podróżując nimi do Wysp Brytyjskich. Bezradność rządzących polega na uprzykrzeniu życia Polakom w ich własnym kraju. Ciągle rosnące ceny, wyższe podatki a jednocześnie kwota wolna od podatku śmiesznie mała no i pensja nie adekwatne do cen i wydatków. Niejednokrotnie się słyszy, że u nas, ceny są zachodnioeuropejskie a jednak zarobki są jeszcze wschodnioeuropejskie. Czy jest się więc czemu dziwić, czemy wyjeżdżają i co najwyżej odbierają przesyłki  oraz paczki do anglii? Ano nie. Miałem przyjemność wyjechać do Anglii na jakiś czas i pracując tam na najniższym stanowisku, jesteśmy w stanie naprawdę godnie żyć i na sprawy najpilniejsze nigdy nam pieniędzy nie braknie.

Dodatkowym atutem jest to, że pensje tam są wypłacane co tydzień, co nawet w przypadku totalnego spłukania w jednym tygodniu, pozwala na przeżycie do wypłaty. Jest to bardzo dobra forma. Chyba więc jasne pozostaje, dlaczego tyle emigrantów ucieka stąd.

Czemu wyjeżdżamy i wysyłamy paczki do Anglii?
Przewiń na górę