Czy da się wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości bez bik?

pożyczka pod zastaw nieruchomości

Kredyty i pożyczki wszelkiego rodzaju, są powszechne w dzisiejszym świecie. Łatwo bowiem o sytuacje w której szybko będziemy potrzebować gotówki, której odłożenie zajęłoby nam nawet wiele lat.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik jest bardzo wygodna

pożyczka pod zastaw nieruchomościNajczęściej przyczyną zadłużenia jest potrzeba kupna nieruchomości, bądź jakiegoś drogiego sprzętu. Wtedy ludzi z reguły udają się do banku, aby strać się kredyt.Jednak z kredytami w bankach jest pewien problem. Przeprowadzają oni bowiem dokładna selekcje i udzielają ich tylko osobą, które poświadczą, że będą w stanie go spłacić. Trzeba więc mieć stałe zatrudnienie, o odpowiednim wynagrodzeniu, a co najważniejsze, czystą historie w biurze informacji kredytowej. Jeżeli bowiem widniejemy tak jako dłużnicy to mamy bardzo nikłą szanse na to, że pracownicy banku nam zaufają. Biuro informacji kredytowej jest bardzo rzetelnym źródłem informacji z której korzystają wszystkie szanujące się instytucje. Jednak istnieje opcja, żeby dostać pieniądze od przedsiębiorstw, które nie sprawdzają biku. Oczywiście musimy się liczyć z tym, że takie kredyty pozabankowe dla zadłużonych, będziemy spłacać o wiele dłużej. Zwykle mają one bowiem znacznie wyższe oprocentowanie, a więc będziemy zobowiązani do oddania większej ilości pieniędzy. Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik,  jest jednak bardzo komfortowe dla osób, które nie mają czystej historii kredytowej. Może się okazać, że jest to ich jedyna szansa na szybkie otrzymanie gotówki i spełnienie swoich planów.

Należy jednak bardzo uważać, ponieważ takie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, często nie kończą się dobrze. Okazuje się bowiem, że nie wystarcza pieniędzy na spłatę rat, a wtedy odsetki szybko rosną. 

Czy da się wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości bez bik?
Przewiń na górę