Czym zabezpieczyć towar podczas wysyłki

folia stretch maszynowa

Decydując się na wysyłkę towaru, musimy wziąć pod uwagę odpowiednie jego zabezpieczenie. Jest to nasz obowiązek, szczególnie gdy dotyczy to towaru, który oferujemy np. podczas sprzedaży. Zatem musimy zagwarantować naszemu klientowi czy też po prostu odbiorcy, że uczynimy wszystko, aby towar był zabezpieczony w jak największym stopniu. Oczywiście, wszystko zależy od dostępnych środków jak i możliwości.

folia stretch maszynowaPrawda bowiem jest taka, że przedsiębiorca ma większe możliwości niż osoba fizyczna. Ponadto nie zawsze mamy wpływ na to co dzieje się z nasza przesyłką. Wiele uszkodzeń powstaje z winy firm zajmujących się przesyłkami, bez względu na to czy mamy do czynienia z firmą kurierską czy też usługami poczty tradycyjnej. Powszechnym sposobem zabezpieczenia towaru podczas wysyłki jest użycie foli stretch.
Ma ona bardzo wiele zalet. Przede wszystkim jest rozciągliwa i daje nam możliwość dokładnego opakowania naszego towaru. Ponadto cechuje ją ogromna wytrzymałość jak i odporność co w znacznym stopniu wpływa na zabezpieczenie przesyłki jak i jej zawartości. Warto zwrócić również uwagę, że folia stretch jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także nie przenikają przez nią promienie uv. Bardzo dobrze chroni również przed zabrudzeniem jak i wilgocią.
W przypadku bardzo dużych przesyłek np. w postaci palet, ręczne zabezpieczanie może być bardzo trudne. W takich sytuacjach swoje zastosowanie znajduje folia stretch maszynowa. Folia stretch stosowana do opakowania maszynowego, nie różni się w niczym od foli do pakowania ręcznego. Na naszym rynku istnieje bowiem trzy rodzaje takiej folii. Każdy rodzaj uzależniony jest od stopnia rozciągliwości folii. Folia stretch znajduje swoje zastosowanie w wieli branżach. Zarówno w handlu, jak i w przemyśle.

Ponadto zabezpiecza przesyłki w bardzo dużym przedziale gabarytowym. Cieszy się ona wielkim zainteresowaniem jak i uznaniem. Na naszym rynku oferowana jest w kolorze czarnym jak i przezroczysta. Czarna folia stosowana jest najczęściej do przesyłek o mniejszych gabarytach.

Czym zabezpieczyć towar podczas wysyłki
Przewiń na górę