Ekstremalne imprezy firmowe

impreza

Imprezy firmowe nie muszą być nudne, szare, banalne i zwyczajne. Wiele firm oferuje różne możliwości integracji pracowników. Jednym z takich sposobów są spotkania integracyjne przy sportach ekstremalnych.

Nie wszystkie imprezy firmowe muszą być nudne

imprezaW tym przypadku dj na imprezy firmowe nie będzie potrzebny, a jedynie trochę odwagi. Wiele firm oferujących tego typu imprezy firmowe preferuje rywalizację w grupach. Poprawia to współprace w grupie, poprawia ich współpraca, co później przenosi się na lepszą współprace w firmie. Zależnie od miejsca, są różne typy spotkań firmowych. imprezy integracyjne kraków mogą mieć charakter gier miejskich. Ale również to paintball, czy strzelectwo. W Krakowie furorę robią gry typu escape room czy gry detektywistyczne. Imprezy firmowe to także offroad, alpinistyka, skutery wodne, wspinaczka, jazda na rowerze czy survival. Polecane również są skoki ze spadochronem, albo skoki na bungee. Taki typ imprez firmowych jest na pewno ciekawszy od zwyczajnych imprez na salach. Takie wypady na pewno pozostaną na długo w pamięci pracowników. A biorąc pod uwagę np. skoki ze spadochronem, pracownik w wielu przypadkach nie miał by możliwości i może odwagi na zrobienie czegoś takiego. Tak samo z wyprawami offroad’owymi nie wiele osób ma możliwość uczestniczenia w tego typu przygodzie. Innym rodzajem imprez firmowym, są rożnego typu szkolenia, ale nie takie dotyczące funkcjonowania firmy, tylko na przykład szkolenia z windsurfingu, gotowania, malowania, tańca, sztuk walki oraz samoobrony czy kursy pierwszej pomocy.

Dodatkami do niekonwencjonalnych imprez firmowych jest na przykład zatrudnianie karykaturzystów albo zespołów szantowych.

Ekstremalne imprezy firmowe
Przewiń na górę