Jak się mają serwisy komputerowe?

Praca jako tajemniczy klient ma dużo plusów. Posiada także minusy, aczkolwiek są one zdominowane przez zalety. Niewątpliwym faktem mówiącym na korzyść tej pracy jest poznanie specyfiki pracy różnych branż. Ostatnie zlecenie skłoniło mnie jednak do głębszej refleksji…

Tajemniczy klient i serwis komputerów w Krakowie

rzetelna naprawa komputerów w KrakowieOstatnio otrzymane zadanie do wykonania bardzo mnie zaciekawiło i pochłonęło. Otrzymałam bowiem od szefa dziesięć komputerów, które posiadały identyczne usterki. Miałam zanieść je do różnych serwisów komputerowych. Celem było sprawdzenie czy rzetelna naprawa komputerów w Krakowie jest możliwa oraz jak długo poszczególne serwisy “walczyły” z problemem. Wyniki mojego testu były zadziwiające. Jedne serwisy oferujące naprawę komputerów były niedrogie i sprawnie naprawiły usterkę, jeszcze tego samego dnia informując mnie o możliwości odebraniu sprzętu. Inne zaś wykazywały opieszałość typową dla firm nieradzących sobie z nadmiarem zleceń. Usterka nie była poważna. Za to czas oczekiwania był do niej wprost proporcjonalny! Mimo to, większość miejsc, które odwiedziłam sprawnie wywiązało się z powierzonego im przeze mnie zadania. Wobec tego, mogę śmiało wysnuć wniosek, że rzetelna naprawa komputerów w Krakowie nie jest fikcją! Spokojnie można powierzać swój sprzęt różnym serwisom. Choć nie polecam robić tego w “w ciemno”. Internet pod względem opinii o firmach jest dość prawdomówny. Łatwo idzie rozpoznać, które z opinii są zwyczajną ludzką złośliwością, a które stanowią źródło konstruktywnej dla firmy krytyki. 

Śmiało mogę stwierdzić, że Kraków jako miasto posiadające liczne serwisy komputerów jest miastem, w którym śmiało mogą się one psuć. Naprawa w większości punktów serwisowych jest szybka i niedroga. Testowana przeze mnie usługa została oceniona przeze mnie pozytywnie. Wszyscy ci, którym niestety popsuł się sprzęt mogą jednak spać spokojnie!

Jak się mają serwisy komputerowe?
Przewiń na górę