Karma Canagan Country Game

 

Odpowiednio dobrana karma jest źródłem zdrowia i witamin, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie zwierzaka. Przy wyborze przysmaku warto zwrócić uwagę na jego skład, który powinien zawierać duże ilości białka zwierzęcego, a zdecydowanie ograniczać węglowodany. Dobrym rozwiązaniem dla średnich psów są produkty oferowane przez firmę Canagan posiadające wszelkie niezbędne wartości odżywcze.

Karma Canagan – Zdrowy i pełnowartościowy przysmak

canagan country gameKarma Canagan Country Game jest przysmakiem przeznaczonym w głównej mierze dla małych i średnich psów. Jest to smakołyk typowo bezzbożowy, który stawia na dużą ilość białek pochodzenia zwierzęcego. Tak dobrane składniki pozwalają na prowadzenie diety, która będzie jak najbardziej zbliżona do tej ze środowiska naturalnego. Country Game to połączenie smaku kaczki, królika i dziczyzny, które tworzy ciekawą i smaczną kompozycję. Ciemne mięso jest źródłem wielu witamin i żelaza, które korzystnie wpływają na psi organizm. W karmie tej znajdują się jedynie niewielkie ilości węglowodanów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zwierzaka. Znajdziemy tutaj między innymi wodorosty, bataty, żurawinę i rumianek, które mają ważne wartości odżywcze i wspomagają odporność czworonoga. Canagan Country Game jest pełnowartościowym produktem, który spełni smakowe oczekiwania nawet najbardziej wymagającego psiaka. Wszystkie składniki wchodzące w jej skład są najwyższej jakości, a mięso przygotowywane jest według takich samych standardów, jak te przeznaczone dla ludzi. Dużą zaletą tego pokarmu jest to, że daje on uczucie sytości, dzięki czemu zwierzaki nie przejadają się. Pozwala to uniknąć wielu dolegliwości trawiennych, na które narażone są nasze pupile.

Karma Canagan Country Game dla psów jest przysmakiem przygotowanym ze świeżych produktów odznaczających się najwyższą jakością. Wszystkie zawarte w niej składniki dobrze komponują się ze sobą, co decyduje o jej pysznym i przyjemnym dla psiego podniebienia smaku. Jeżeli zależy nam na zdrowiu naszego pupila i jego dobrym samopoczuciu, to warto zastanowić się nad zakupem tego smakołyku.

 

Karma Canagan Country Game
Przewiń na górę