Kask motocyklowy, buty motocyklowe i co jeszcze

Kask motocyklowy

Są akcesoria takie jak kask motocyklowy np. kaski nolan czy buty motocyklowe np. buty sidi, które są niezbędne do podróżowania naszym jednośladem i takie bez których możemy się obejść, ale mogą być przydatne lub umilić nam podróż. W wielu sklepach internetowych możemy znaleźć wiele produktów, które spełniają te kryteria, do tych najtańszych do tych najdroższych.

Jakie akcesoria motocyklowe są niezbędne?

Kask motocyklowyPierwszym z nich jest nawigacja GPS. Korzystanie z mapy przy podróży motocyklem jest kłopotliwa. Wymaga zatrzymania się na trasie (a przecież nie zawsze są do tego warunki), w przypadku deszczu, śniegu, czy nawet silnego wiatru jest praktycznie niemożliwa, bo jak tu patrzeć na mapę, która zaraz całkowicie przemoknie? Dzięki nawigacji motocyklowej możemy przemierzać szosy bez postojów po drodze, co przyspiesza nasze podróżowanie. Dostępne są przeciwdeszczowe osłony oraz mocowania na kierownicę, zarówno na nawigację GPS, jak i na telefony komórkowe. Drugim gadżetem jest kask z wmontowanym systemem bluetooth taki jak nolan n87. Z jego pomocą możemy rozmawiać przez telefon bez konieczności wyjmowania go z kieszeni czy zatrzymywania się, co jest bardzo wygodne. Trzecim gadżetem, który umili nam podróż są głośniki. Dostępne są takie montowane z przodu na kierownicy lub z tyłu, mogą być bezprzewodowe działające dzięki technologii bluetooth, chromowane, wodoodporne, a każdy z nich możemy dla większej ochrony złożyć w skórzaną nakładkę, która nie zmienia dźwięku. Dzięki nim nawet w długiej trasie nie musimy rozstawać się z ulubioną muzyką. Czwartym gadżetem są pokrowce na motocykle. Wydają się zbędne, ale pomyślcie, że zatrzymaliście się na obiad, gdy zaczął padać deszcz i zmoczył kompletnie wasz motor na który teraz musicie wsiąść lub zalał wasze rzeczy pozostawione w nieosłoniętym bagażniku. Piątymi gadżetami są akcesoria do pielęgnacji motocyklów.

Dzięki nim zachowamy nasz pojazd w dobrym stanie, więc będzie nam dłużej służył. W ofercie znajdują się między innymi pianki do czyszczenia kasków, mleczka do czyszczenia chromu, płyny, saszetki i ściereczki do czyszczenia motocyklów, specyfiki do czyszczenia filtrów motocyklowych, specjalnie wyprofilowane szczotki do czyszczenia felg i szprych, a także środki konserwujące i polerujące.

Kask motocyklowy, buty motocyklowe i co jeszcze
Przewiń na górę