Kobieta w zmysłowej bieliźnie

Słowo bielizna kojarzy nam się z tym co mamy założone pod odzieżą wierzchnia. Niemniej jednak kiedyś bielizna oznaczała wyroby z białego materiału, które były używane w gospodarstwie domowym do różnych celów. Dziś to określenie nabrało całkowicie innego znaczenia.

Rodzaje zmysłowej bielizny

zmysłowa bieliznaW dzisiejszych czasach kojarzy nam się ono z biustonoszem, majtkami w postaci fig czy stringów, różnego rodzaju gorsetów, i tym podobnych. Bielizna może być różna, ale mi najbardziej podoba się zmysłowa bielizna, która posiada liczne koronki i satyny. Bardzo lubię taki sensualny rodzaj tej odzieży. Zmysłowa bielizna nadaje się zarówno do spania jak i do użytkowania na co dzień. Na wieczór można nosić różnego rodzaju body lub koszulki oraz halki. Z kolei rano można założyć zmysłowy komplet bielizny w którym kobiety czują się jak prawdziwe boginie. Ten rodzaj bielizny jak każdy inny jest dostępny w różnych wersjach cenowych oraz w różnych dostępnych modelach. Na rynku są możliwe do zakupu różne komplety, ale można pokusić się także o samodzielne skompletowanie takiego zestawu. Często gęsto zdarza mi się kupować figi oraz biustonosz w innym wzorze. Natomiast różnego rodzaju haleczki i koszulki nocne, które posiadają liczne wstążeczki oraz koronki są przeze mnie wręcz uwielbiane. Doskonale się w nich czuję a mój mąż jest zachwycona, że w nich śpię. Szczególnie latem, gdy są niesamowite upały i ciężko jest spać w dusznej sypialni. Przewiewna a zarazem zmysłowa bielizna jest wtedy dla mnie dużym zbawieniem.

W sklepach dostępne są wzory dla bardziej odważnych pań oraz dla tych, które niekoniecznie czują się dobrze w tych bardzo kusych strojach. Dla tej drugiej grupy dostępne są także wzory uszyte z satynowych materiałów, zamiast licznych koronek.

Kobieta w zmysłowej bieliźnie
Przewiń na górę