Konstrukcje ze stali

Stal jest materiałem o bardzo dużej wytrzymałości który występuje w powszechym użytku  już od wielu lat.

Ze względu na swoje właściwości wykorzystywana jest do budowy wielu konstrukcji i obiektów. Wykorzystanie stali szczególnie sprawdza się w montażu takich obiektów jak hale. Nieistotne jest czy są to hale produkcyjne, gospodarcze, przemysłowe, modułowe ,warsztatowe , wojskowe czy jeszcze inne – wszystkie korzystają ze stali jako podstawowego budulca. Hale stalowe mogą być wykonywane w układzie kratowniczym oraz konstrukcyjnym blachowniczym.

Hale blachownicowe wykonane są z elementów spawanych o pełnych przekrojach dwuteowych a połączenia montażowe wykonane są za pomocą śrub o wysokim czynniku wytrzymałości. Wszelkie  konstrukcje zabezpieczane są specjalnymi preparatami które chronią stal przez korozją. Hale o układzie kratowniczym  wykonane są w postaci rygli kratowych. Dobór odpowiedniego rozwiązania może zależeć od przyszłego przeznaczenia obiektu ,walorów estatycznych  lub zasobów finansowych zlecającego.

Zaletą tego rodzaju konstrukji stalowych jest możliwość pełnego dostosowania budowanej powierzchni do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Firmy zajmujące się montażem hal stalowych oferują kompleksowy zakres usług ,zaczynając już od pomocy w wyborze odpowiedniej działki czy gruntu nadającego się pod budowę.Kolejnym udogodnieniem jest pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności których jak wiadomo może być bardzo dużo.Zaczynając od pozwolenia na budowę a kończąc na wielu innych czynnościach urzędowych które mogą przysporzyć wielu problemów oraz skutecznie spędzić sen z powiek.

Udogodnienia  takich pomieszczeń jak hale stalowe sprawiają ,że tego typu konstrukcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Trudno się temu dziwić ponieważ mnogość opcji jaka jest dostępna na rynku usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby.

Sprawdź na https://www.hupro.pl

Konstrukcje ze stali
Przewiń na górę