Kupiłem używany piec akumulacyjny

 

Zajmuję się remontami i dość często ludzie korzystają z moich usług. Mimo ogromnej konkurencji jestem ceniony, ponieważ zawsze znajdę jakieś tanie rozwiązanie i to dzięki mnie klienci mogą sporo zaoszczędzić. Zawsze taki byłem i wiem co jest ważne.

Używany piec akumulacyjny jest w doskonałym stanie

używane piece akumulacyjne dynamicznePodczas remontu każdy chce zaoszczędzić pieniądze co jest przecież oczywiste prawda? Skoro można zastosować tańsze rozwiązanie to trzeba to zdecydowanie wykorzystać. Ostatnio robiłem remont u jednego klienta, który już kiedyś ze mną współpracował. Chciał wymienić w domu piec na jakiś lepszy i wtedy podsunąłem mu rozwiązanie. Do kupienia są używane piece akumulacyjne dynamiczne w bardzo dobrym stanie i cenie prawie o połowę niższej od nowych. Zaoferowałem mu, że zakupię dla niego taki piec i wykorzystam go podczas remontu. Człowiek ten od razu obdarował mnie zaufaniem, ponieważ poprzednio również sprostałem jego oczekiwaniom. Powiedział, że jak wiem gdzie można kupić dobre i używane piece akumulacyjne dynamiczne to daje mi całkowicie wolną rękę. Zakupiłem więc taki piec u swojego kontrahenta i osobiście pojechałem go odebrać. Piec był w doskonałym stanie i od razu wiedziałem, że to świetny zakup. Na dodatek cena była o wiele niższa niż początkowo się spodziewałem. Naturalnie mój klient był zachwycony i nawet początkowo sądził, że zakupiłem całkiem nowy piec akumulacyjny. Remont mogłem robić bez żadnych przeszkód i wiedziałem, że wszystko skończę. Uporałem się z remontem na prawdę bardzo szybko.

Klient, u którego robiłem ten remont od razu polecił mnie swojemu znajomemu. Tamten z kolei dał znać swoim braciom i zleceń mam tak dużo, że do końca roku mam zapewnioną pracę. Wystarczyło poszukać oszczędności, żeby klienci mnie docenili.

 

Kupiłem używany piec akumulacyjny
Przewiń na górę