Malowanie proszkowe rzeźby kota

malowanie proszkowe

Wiadomo, że wielu ludzi lubi rożnego rodzaju rzeźby, ale nie tylko oglądać je w różnego rodzaju galeriach i miejscach, gdzie takowe rzeźby się wystawia. Niektórzy chcą iść level wyżej i takie rzeźby chcą mieć w swoich domach. Oczywiście takie rzeźby mogą przedstawiać cokolwiek.

Malowanie proszkowe zabezpiecza rzeźby na Śląsku

malowanie proszkoweJedną z ostatnio bardzo popularnych rzeźb są metalowe figurki kotów. Zapanowała istna moda na nie wśród bogaczy, a to przecież nic takiego, trochę blachy z uszami. Ale skoro chcę, niech kupują, przecież to ich kasa. Na śląsku, w Oplu powstała nawet pracownia, gdzie takowe metalowe rzeźby kotów powstają. Nawet, aby były one odporne i na uszkodzenia i na korozję poddawane są różnym zabezpieczeniom. Jednym z nich jest umiejętne malowanie proszkowe-Śląsk. Wykonywane jest przy pomocy specjalnej farby proszkowej, aby ona jednak przywarła do powierzchni rzeźby metalowej musi zostać poddana bardzo wysokiej temperaturze. Poza tym ta firma z Opola oferuje także piaskowanie, czyli oczyszczanie takiej rzeźby metalowej kota, gdy już ona zostanie zabrudzona i tym podobne, a wiadomo, że tak jest gdy stoi on kilka lat, szczególnie gdy swoje miejsce znalazła na zewnątrz budynku. Wystarczy przestawić kwit, że dana rzeźba została zakupiona w danej pracowni i wtedy zostanie ona poddana piaskowaniu.

Moda na metalowe rzeźby kota poddawane malowaniu proszkowemu pewnie kiedyś przeminie i znowu będzie coś innego na topie wśród bogaczy, ale jak na razie dane kot blaszane cieszą się bardzo dużym powodzeniem i nic się nie zmienia w tym temacie. Zobaczymy co czas pokaże.

Malowanie proszkowe rzeźby kota
Przewiń na górę