Marka kosmetyków stworzona przez brytyjskich brodaczy

Każdy mężczyzna powinien używać odpowiednich kosmetyków. Na szczęście w Polsce pojawiły się już marki, które zajmują się produkcją zdecydowanie najlepszych kosmetyków dla mężczyzn. Na takie kosmetyki mogą liczyć przede wszystkim osoby, które zapuszczają brodę.

Oryginalne receptury zapachowe w kosmetykach dla mężczyzn

apothecary 87Wiadomo, że pielęgnacja brody różni się od pielęgnacji włosów na głowie. Tu używa się innych kosmetyków, a takie mogą zapewnić tylko najlepsze marki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje marka Apothecary 87. Jest to marka skierowana do mężczyzn, którzy chcą zadbać o brodę i włosy profesjonalnie. Cechą charakterystyczną produktów tej marki jest to, że posiadają one oryginalne receptury zapachowe – męskie, przyjemne. Marka została stworzona przez młodych angielskich brodaczy i wąsaczy, którzy doskonale wiedzą, czego oczekuje prawdziwy mężczyzna. Dlatego apothecary 87 pojawił się również w Polsce i cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród klientów. Marka ta tworzy nie tylko produkty do pielęgnacji zarostu. Wśród produktów można również znaleźć różne męskie akcesoria, które są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Trzeba jednak liczyć się z tym, że produkty tej marki nie należą do najtańszych. Tu płaci się jednak za wysoką jakość. Warto wydać raz na jakiś czas kilkadziesiąt złotych na naprawdę dobry produkt. Tym bardziej, że produkty do pielęgnacji włosów, brody wystarczają na długo – zwłaszcza jeśli chodzi o olejki do brody.

Marka specjalizuje się również w produkcji pomad do włosów. Są to kosmetyki, które znacznie ułatwiają układanie włosów. Można kupić pełne zestawy do golenia czy też balsamy do brody o pojemności 100ml. Popularnymi zapachami kosmetyków tej marki są wanilia i mango. Wśród kosmetyków na uwagę zasługują też olejki do golenia oraz olejki do brody.

Marka kosmetyków stworzona przez brytyjskich brodaczy
Przewiń na górę