Najwyższa jakość kilka ma twarzy

 

Bardzo prawdopodobne, ze słyszeliście kiedyś o ameryskańskiej firmie Spigen. Jeśli nie, to zdecydowanie czas nadrobić zaległości. Amerykański producent już od kilku lat wypuszcza na rynek ochronne etui uznane przez konsumentów na całym świecie za swoją jakość, wykonanie, poziom ochrony oraz design. 

Etui od Spigen to etui dostosowane do Ciebie

spigen etuiJuż od 2008 roku, czyli momentu powstania firmy, szefowie skupil się na tym, aby dostarczać jakościowe produkty dostosowane do klientów. Zaczęło się od raptem dwóch, trzech modeli pokrowców, sukcesywnie udoskonalonych na przestrzeni lat, aby dostarczyć najlepsze wrażenia z użytkowania oraz najwyższy poziom ochrony. I tak, obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 10 modeli case’ów, a każdy z nich oferuje co innego. Dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących najwyższej wytrzymałości, firma przygotowała modele Though Armor oraz Though Armor XP.  Jesli zależy nam na ochronie ale szukamy kompromisu między smukłością telefonu, powinnismy zdecydować się nie model Spigen Etui Slim Armor. Dla fanów oryginalnego wyglądu swojego smartfona mamy modele Ultra Hybrid, Neo Hybrid Crystal oraz Liqiud Crystal, które dostarczają różne poziomy ochrony, natomiast wszystkie z nich są przezroczyste. Warto wspomnieć ze to tylko ułamek oferty kalifornijskiego producenta, gdyż oprócz etui Spigen posiada również szkla hartowane, folie, ładowarki przewodowe oraz indukcyjne oraz akcesoria ochronne dla tabletów czy smart zegarków!

Jak widać firma zza oceanu to prawdziwy gigant na rynku akcesoriów mobilnych. Ich szeroka oferta sprawia, ze każdy znajdzie coś dla siebie a liczne pozytywne opinie na temat jakości i wytrzymałości zdają się potwierdzać ze jest to dobry wybór. Weslug wielu serwisów, w tym również zagranicznych, ich etui są najlepszym kompromisem pomiędzy cena, jakością wykonania oraz walorami estetycznymi.

 

Najwyższa jakość kilka ma twarzy
Przewiń na górę