Napisałam program finansowo księgowy dla mamy

program finansowo księgowy

Moja mama pracuje jako księgowa. Nie pracuje jednak w biurze, tylko przyjmuje zlecenia od trzech firm, które nie potrzebują na stałe osoby do księgowości. Zatem mama pracuje w domu. Do tej pory korzystała zazwyczaj z przestarzałych metod. Mówiłam, że to przynajmniej pewne, bo wszystko musi dokładnie sprawdzić, dwa razy policzyć, więc jej się to podoba.

Program finansowo księgowy do pracy

program finansowo księgowyJednak od kiedy zaczęła mieć więcej zleceń miała problemu z wyrabianiem się. Potrzebowała pomocy. Nawet jeśli dużo dokumentów robiła na komputerze to i tak było jej ciężko. Postanowiłam jej w tym pomóc i zaczęłam szukać czy można gdzieś nabyć dobry program finansowo księgowy. To na pewno bardzo ułatwiłoby jej pracę. Niestety, przeszukałam wiele sklepów z takimi programami, ale niczego ciekawego nie znalazłam. Widziałam tylko dobry program magazynowy, ale ten się mojej mamie nie przyda. W końcu stwierdziłam, że skoro sama jestem informatykiem, to mogę sama napisać taki program księgowy dla mojej pracy. Zabrałam się zatem do pracy. Nie było to dla mnie łatwe, ponieważ nigdy nie pisałam sama tego typu programu. Czekało mnie dużo pracy. Siedziałam przy tym wieczorami, ale w końcu mi się udało. Dałam go mamie do przetestowania. Nie była może całkowicie zadowolona, ale i tak się cieszyła, że dzięki temu będzie mogła trochę szybciej pracować.

Ja się teraz zabiorę na poprawianie mojego programu. Mam nadzieję, że druga wersja będzie już bardzo dobra i mamie będzie się o wiele lepiej pracowało. I wszystko zajdzie jej szybciej.

Napisałam program finansowo księgowy dla mamy
Przewiń na górę