Oryginalne gadżety dla gości weselnych – kubek ze zdjęciem

kubek ze zdjęciem

Miłym zwyczajem na każdym weselu jest dawanie gościom małych upominków, z wyrazami podziękowania za przybycie. Na karteczce umieszczona jest również data ślubu i imiona pary młodej. Często przyjętym schematem jest dawanie małego pudełeczka z cukierkami. Pudełko jest oczywiście odpowiednio opisane.

Kubek ze zdjęciem jako nowy pomysł

kubek ze zdjęciemMimo tego, że jest to jeden rodzaj podarunku, to każdy z nich różni się od siebie, w zależności na jaki pomysł wpada para młoda. Różnią się one od siebie kształtem pudełka, materiałem z jakiego jest wykonane, rodzajem napisu i oczywiście rodzajem cukierków jakie są wewnątrz. Dość nowym pomysłem jaki pojawił się na weselach jest kubek ze zdjęciem. Każdy gość dostaje przyczepiony do sztućców jeden magnes ze zdjęciem pary młodej i napisanymi podziękowaniami. Pomysł jak najbardziej trafiony i z czasem na pewno będzie rozpowszechniony na szerszą skalę. Niektórzy organizatorzy ślubów wyszli z jeszcze inna inicjatywą. Zaproponowali przypinki, zrobione na tej samej zasadzie co magnesy. Na każdej przypince była miniaturowa forma zdjęcia i jakiś napis. Gadżety te również czekają na każdego gościa przy jego talerzu.

Przypinki znalazły również inne zastosowanie. Na niektórych weselach goście dostają przypinki z informacją o tym przy którym stole siedzą. Jeśli chodzi o wesela, dużym problemem dla pary młodej jest również wymyślenie odpowiedniego prezentu dla swoich rodziców. Nikt nie chce żeby były to prezenty takie jak wszędzie. Dlatego fajnym pomysłem okazuje się kubek ze zdjęciem.

Oryginalne gadżety dla gości weselnych – kubek ze zdjęciem
Przewiń na górę