Pielęgnacyjne właściwości nano złota

Ostatnio coraz więcej słyszy się o drogocennych właściwościach nano złota. Roztwór ten jest powszechnie stosowany w kosmetykach, które uważane są za jedne z najlepszych produktów leczniczych i pielęgnacyjnych dla skóry w każdym wieku. 

Jakie właściwości ma nano złoto? 

koncentrat z nano złotaPreparaty, w których znajduje się koncentrat z nano złota ma szczególne znaczenie dla skóry pozbawionej energii oraz z pojawiającymi się pierwszymi oznakami starzenia. Ponadto, nano złoto ma zastosowanie przy leczeniu egzemy, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry (AZS), trądziku różowatego oraz wykazuje działanie kojące, co jest szczególnie ważne dla skóry alergicznej. Regularne stosowanie takiego koncentrat przywróci również odpowiedni poziom nawilżenia oraz pozwoli utrzymać odpowiednie pH skóry. Jak dowodzą badania wykonane przez Wydział Dermatologii w Kalifornii, złoto koloidalne może również pomóc w utrzymaniu prawidłowej higieny miejsc intymnych oraz zapobiec nawracającym chorobom bakteryjnym. Co ważne, nano złoto jest hipoalergiczne, co sprawia, że można je stosować nawet u dzieci. Nie brakuje również pozytywnych opinii lekarzy, którzy od lat uważają nano złoto za środek pomagający w przywróceniu funkcji stawów oraz ma zbawienny wpływ na regenerację organizmu w trakcie leczenia chorób serca. W sprzedaży są dostępne koncentraty z nano złota, które są zupełnie bezpieczne dla zdrowia i można je rozcieńczać z wodą według własnych potrzeb (im niższe stężenie złota w stosunku do wody, tym delikatniejszy uzyskujemy preparat).

Nano złoto jest środkiem, którego właściwości są znane w medycynie od lat, dlatego nic dziwnego, że producenci zdecydowali się na wykorzystanie go w swoich kosmetykach, aby każdy, kto boryka się z przykrymi stanami zapalnymi skóry, mógł skorzystać z jego cudownych właściwości. 

Pielęgnacyjne właściwości nano złota
Przewiń na górę