Pierwsza komunia i wynajem namiotów

wynajem namiotów

Moja siostra zawsze była osobą, której nogi szły szybciej od głowy. Kiedy pewnego dnia oznajmiła rodzinie, że jest w ciąży zastanawiałam się kiedy po raz pierwszy okaże się, że zostawiła dziecko w sklepie.

Wynajem namiotów nam się spodobał

wynajem namiotówTak się jednak nie stało i moja siostra okazała się być bardzo dobrą i odpowiedzialną matką. Jednak wiedziałam, że kiedyś nastanie taki dzień, że o czymś zapomni. I oczywiście stało się. Chociaż ciężko ją za to winić, ponieważ nie spodziewała się tego, że wszystkie lokale w mieście będą zarezerwowane na dwa lata do przodu. Biedaczka była załamana, ponieważ mieszkała w mieszkaniu, w którym nie pomieściłaby swojej rodziny. Na szczęście w internecie natknęłam się na wynajem namiotów weselnych. Dzięki temu mogłaby bez problemu zorganizować pierwszą komunie dla swojej córki. Siostra była bardzo zachwycona tym pomysłem, ponieważ w maju już zawsze jest ciepło i nie będzie musiała obawiać się o to, że goście będą marznąć. Dodatkowo nawet gdyby pogoda nieco chciała pokrzyżować szybki zawsze w namiocie jest dach, który ochroni gości. To rozwiązanie wydawało sie optymalne i siostra od razu wykonała telefon. Wypożyczalnia namiotów bardzo się ucieszyła, że ktoś chce na taką okazję wynająć namiot i dodatkowo zaproponowała od razu stoły oraz krzesła a także ubranka na krzesła dzięki czemu w kwestii siostry zostało tylko jedzenie. Gdy pojechałyśmy do miejsca, gdzie był wynajem hal namiotowych okazało się, że ich wybór jest ogromny i naprawdę robi wrażenie. Wybrałyśmy rozmiar. Komunia się udała i każdy był zadowolony. Teraz, gdy wybieramy się na chrzest syna kuzynki impreza także odbędzie się na świeżym powietrzu.

Wynajem namiotów tak spodobał się naszej rodzinie, że każdy chce organizować swoje uroczystości w pięknym namiocie. Zapoczątkowaliśmy pewną modę.

Pierwsza komunia i wynajem namiotów
Przewiń na górę