Pokrowce samochodowe charakterystyka.

Pokrowiec samochodowy Citroen, Renault, Iveco

Plandeki na samochody to idealne rozwiązanie dla kierowców nie posiadających garażu. Chronią one pojazd przed warunkami atmosferycznymi, które wpływają niekorzystnie na nasz samochód. Podczas zimy przykryty samochód nie wymaga czyszczenia.

Czym charakteryzują się pokrowce samochodowe?

Pokrowiec samochodowy Citroen, Renault, IvecoJeśli pojazd stoi w garażu a naszym problemem jest kurz to lepiej jest kupić pokrowce samochodowe jednowarstwowe. Samochód stojących pod chmurką najlepiej ochronią plandeki dwu lub trójwarstwowe. Powierzchnia jest pokryta zazwyczaj PCV a środek zazwyczaj jest pokryty jakimś miękkim materiałem np. filcem. Zapobiega to zarysowaniom. Plandeki te maja nie tylko chronić masze autko przed deszczem i śniegiem ale również przed innymi czynnikami źle wpływającymi na lakier. Oprócz pokrowców czy plandek na samochody są też takie na pojazdy dwukołowe. One są bardziej popularne ponieważ posiadacz motocyklu zazwyczaj nie ma garażu przynajmniej na początku. Taki pokrowiec ma za zadanie utrzymać w dobrym stanie motocykl. Oprócz takich plandek mamy też pokrowce do przewozu psa. Są one bardzo praktyczne ponieważ zabezpieczają siedzenia przed nieprzyjemnymi zapachami psimi, a także sierścią czy zadrapaniami. Pokrowce te również pozwalają bezpiecznie przewieźć psa, który jest chroniony przed gwałtownym hamowaniem. Pokrowce samochodowe citroen c1 to nie tylko plandeki, ale także pokrowce na siedzenia wewnętrzne. Takie pokrowce są po to aby zapobiec niszczeniu tapicerki. Pokrowce na kierownice przydają się osobom, którym nadmiernie pocą się ręce. Zapobiegają one ślizganiu się co podwyższa komfort i bezpieczeństwo jazdy. Aby jeszcze bardziej to poprawić możemy kupić dywaniki samochodowe. Dzięki temu można łatwiej wyczyścić samochód. Warto zaznaczyć, ze nie powinno się oszczędzać na tych rzeczach bo one poprawiają bezpieczeństwo. Ogólnie rzecz biorąc pokrowce i plandeki do samochodów osobowych wpływają generalnie na bezpieczeństwo oraz jakość utrzymania samochodów. Warto kupić droższe akcesorium, żeby posłużyło nam dłużej.

Najlepsze pokrowce są nieprzemakalne i pozwalają na przepływ powietrza, co znaczy, że nie zbiera się w nich wilgoć. Dzięki temu samochód jest bardzo bezpieczny. Nie straszna mu żadna słota, ani inna pogoda.

Pokrowce samochodowe charakterystyka.
Przewiń na górę