Pomoc dobrego radcy prawnego

 

Mój mąż ostatnio dostał spadek. W sumie była to dosyć niespodziewana sytuacja bo po prostu nie spodziewał się tego absolutnie. Jednak okazało się, że ciocia, która mieszkała dość daleko od nas i trym samym kontakt z nią nie był zbyt częsty zapisała w testamencie mężowi wiele rzeczy.

Najlepszy radca w okolicy

ceniony radca prawny z Pruszcza GdańskiegoOd razu mąż chciał znaleźć dobrego radcę prawnego, który specjalizuje się właśnie w sprawach majątkowych. Chciał żeby wszystko było dokładnie sprawdzone i poprowadzone. I koleżanka z pracy powiedziała mi, że ceniony radca prawny z Pruszcza Gdańskiego przyjmuje w sumie blisko naszego domu. Wcześniej o tym nawet nie wiedzieliśmy. Mąż od razu więc zadzwonił i umówił się na spotkanie. Pan okazał się osobą, która zna się bardzo dobrze na tego typu sprawach. Od razu powiedział krok po kroku mężowi co trzeba zrobić w takiej sytuacji. Mąż był bardzo zadowolony z tej wizyty. W sumie za tą usługę też nie zapłacił dużo a jednak byliśmy przygotowani na dużo wyższą kwotę. Wiedział już teraz jak się zachować. W sumie to sprawa z tym spadkiem nie była taka prosta jak nam się wydawało na początku. Jednak dla tego bo trafiliśmy do tak dobrego specjalisty udało nam się to wszystko bardzo dobrze i szybko załatwić. Pewnie gdybyśmy się nikogo nie radzili to pewnie do tej pory sprawa tego spadku nie byłaby wyjaśniona do końca. W sumie w tym spadku mąż otrzymał mieszkanie po cioci, garaż i działkę rekreacyjną. Takę w sumie wszystko to co ciocia miała najbardziej wartościowego.

Ze względu na to, że te wszystkie nieruchomości znajdują się w innym mieście zdecydowaliśmy się je sprzedać. Zresztą myślę, że ciocia dokładnie wiedziała pisząc ten testament, że raczej nikt się tam od nas nie przeprowadzi. W każdym razie jesteśmy bardzo zadowolone, że wszystko udało się nam tak szybko załatwić.

 

Pomoc dobrego radcy prawnego
Przewiń na górę