Pora na stalowe garnki

 

Twoje stare garnki doprowadzają cię do szału podczas przyrządzania jedzenia? Wciąż musisz je namaczać, bo coś się przypaliło lub przywarło? Aby już się nie borykać z tego typu problemami i komfortowo zabierać się do codziennego gotowania, należy zdecydować się na zakup nowych garnków, takich na lata. Oczywiście przed zakupem musimy zapoznać się z ofertą dostępną na rynku. Obecnie mamy do wyboru garnki ze stali nierdzewnej, żeliwne, aluminowe, ceramiczne, rzymskie, szklane, miedziane, z powłoką tytanową, ceramiczną, emaliowaną czy teflonową.

Zestaw garnków KINGHOFF – dobra jakość, dobra cena

stalowe garnki w zestawach KINGHOFFNajwięcej osób decyduje się na zakup garnków ze stali nierdzewnej. Dlaczego? Ponieważ stal chromowana odporne na korozję i wytrzymują niskie oraz wysokie temperatury. Poza tym mają kilkuwarstwowe dno akutermiczne, czyli między zewnętrznymi warstwami garnka znajujde się kilka z miedzi lub aluminium. Dzięki takiemu rozwiązaniu ciepło jest magazynowane i uwalniane wolno, tym samy nasze posiłki pozostają ciepłe dłużej. Należy dodać, że stal świetnie przewodzi ciepło i dysytrubuje je równomiernie, co skraca czas gotowania i oszczędza energię. Stalowe garnki w zestawach KINGHOFF to dobry wybór, ponieważ ich gładka powierzchnia jest barierą dla bakterii oraz daje komfort użytkowania. Oczywiście kupując garnki ze stali, musimy pamiętać, żeby nie przechowywać w nich długo jedzenia, ponieważ może ono nabrać metalicznego posmaku.

Jeśli kupujemy zestaw garnków, zdecydujmy się na taki, który zawiera wszystkie naczynia kuchenne, które mogą nam się przydać każdego dnia. Wybierzmy taki z dużym klasycznym garnkiem do gotowania i duszenia, z rondlem, z garnkiem do gotowania na parze, z patelnią, a może nawet i szybkowarem. Wtedy nasza kuchnia będzie świetnie wyposażona, a my gotowi do przyrządzenia każdego dania.

 

Pora na stalowe garnki
Przewiń na górę