Posadzki odporne na wszystko

Moja babcia wierzy w życie wieczne rzeczy martwych. Kiedyś może i faktycznie było tak, że rzeczy robiono na wiele lat i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Teraz już nie jest tak kolorowo i wszystko trzeba co jakiś czas wymieniać, na przykład meble, zasłony i tak dalej. Jednak moja babcia wybudowała dom bardzo dawno temu i miała takie materiały które mogły sprostać wszelkim warunkom.

Posadzka u mojej babci

odporne posadzki przemysłoweBabcia mówi, że praktycznie niczego w domu nie musi wymieniać, poza gąbkami do zmywania naczyń. Ma odporne posadzki przemysłowe, zrobione już dawno temu i muszę przyznać, że naprawdę nic a nic się na nich złego nie dzieje. Dalej są w dobrym stanie. Pamiętam jak w dzieciństwie biegałam po nich i czasami nawet mi się coś tam rozlało. Takie uroki dzieciństwa. Były wytrzymałe i podobno nawet mój ojciec biegał po nich w dzieciństwie, chociaż nie jestem pewna, czy to akurat jest prawdą. Podłogi babci są już legendarne, ponieważ cała rodzina je chwali. Ciężko byłoby taką gdzieś dostać, aczkolwiek babcia posiadała jeszcze namiary do pana, który jej kiedyś je zakładał. Teraz jego syn przejął inicjatywę, bo on sam już nie jest w stanie wylewać posadzek, ze względu na swój wiek. Obiecywał, że jego syn tak samo dobrze przykłada się do pracy, bo uczył się pod czujnym okiem ojca. Dlatego jedna z ciotek postanowiła skorzystać z jego usług, bo naprawdę posadzka była godna podziwu. Udało jej się wybrać dogodny termin i umówiła się z nim na położenie posadzki na swoim tarasie.

Przyznam, że sama się zdziwiłam, jak szybko pan wykonał swoją pracę.Nie tylko czas się tu liczył, ale też jakość wykonania. Najwidoczniej przejął talent po ojcu i faktycznie, wszystko było idealnie i nawet wyglądało jeszcze lepiej niż posadzka babci. Ciocia bardzo się cieszyła.

Posadzki odporne na wszystko
Przewiń na górę