Pościel trolle dla syna

Życiem dziecka w obecnych czasach rządzą bajki. Gdy już jakaś bajka stanie się ulubioną, to wtedy dziecko chce mieć wszystkie możliwe gadżety i przedmioty z postaciami z tej bajki. Mój syn właśnie jest takim żywym przykładem fascynacji produkcją kinową, która jakiś czas temu była bardzo popularna wśród dzieci i dorosłych również.

Syn ze swoją pościelą z trollami

pościel trolleUlubioną bajką mojego dziecka były trolle, czyli takie małe kolorowe stworki, które przeżywają różne przygody, a każdy z nich ma inny charakter. Musiałam kupować synowi wszystko, co jest związane z tą bajką, gdy tylko zauważył coś w sklepie. Miał już kubki, pluszaki z trollami i nawet kapcie. Zastanawiałam się, co kupić mu na jego urodziny. Znalazłam wtedy pościel trolle i uznałam, że będzie to idealny prezent w sam raz dla niego. Skoro tak kochał tą bajkę, to na pewno ucieszy się, że jeszcze może dodatkowo noce spędzać ze swoimi ulubionymi bohaterami. Pościel była dobra gatunkowo, bo na to też zwracałam uwagę. Ważne, żeby była miła i najlepiej z atestem, bo czasami różne barwniki mogą dziecku zaszkodzić. Tutaj na szczęście miałam gwarancję bezpieczeństwa,więc nie obawiałam się zakupu. Wybrałam najlepszy według mnie model, na którym jego ulubiona postać zajmowała najwięcej miejsca na pościeli i radośnie udałam się do kasy. Zawsze ciężko jest wybrać dziecku prezent, bo nie wiadomo, czy im się spodoba to, co wybierzemy. No ale tutaj miałam pewność na szczęście, więc bardzo się cieszyłam, że tak szybko udało mi się dokonać dobrego wyboru.

Gdy tylko syn rozpakował prezent to zaczął skakać z radości. Od tej pory, nie rozstaje się ze swoją pościelą. Chce spać tylko w pościeli z trollami. Dlatego muszę ją co jakiś czas prać z samego rana, żeby zdążyła do nocy wyschnąć.

Pościel trolle dla syna
Przewiń na górę