Poszukuję funkcjonalnej wagi sklepowej

Jestem poważnym przedsiębiorcą i otwarcie nowej sieci sklepów było dla mnie bardzo ważnym przedsięwzięciem. Wiedziałem, że muszę przyłożyć się do tego, żeby zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wybrednych konsumentów.

Przedstawiciel zaoferował mi funkcjonalną wagę sklepową z legalizacją

funkcjonalne wagi sklepowe z legalizacjąWyposażeniem sklepów zająłem się osobiście. Wszystko chciałem mieć pod kontrolą i angażowałem się w to wszystko bardzo mocno. Postanowiłem również spotkać się z przedstawicielem handlowym, z którym współpracuję od wielu długich lat i jestem bardzo zadowolony. Przedstawiciel na spotkaniu zaczął polecać mi funkcjonalne wagi sklepowe z legalizacją, które są bardzo dokładne i stosunkowo niedrogie. Zainteresowałem się tym produktem, ponieważ stanowi on bardzo istotny element wyposażenia każdego sklepu. Ogólnie otwieram cztery nowe placówki i chcę, żeby w każdej z nich były funkcjonalne wagi sklepowe z legalizacją, które zaoferował mi ten przedstawiciel handlowy. Doszliśmy do porozumienia, jednak jako długoletni klient chciałem coś ugrać. Wiem, że ten człowiek jest w stanie dać mi jakieś upusty i o nie postanowiłem zawalczyć. Nie było to trudne, ponieważ przedstawiciel handlowy był przygotowany na takie działanie z mojej strony. Zresztą sam uznał, że te funkcjonalne wagi sklepowe z legalizacją może mi sprzedać taniej i w gruncie rzeczy tak zamierzał zrobić. Potrzebuję około piętnastu sztuk i zamówienie to do małych nie należy. Sporo zyskałem i rozmowy zakończyły się korzystnie dla każdej ze stron.

Moje sklepy już działają od dwóch miesięcy. Zatrudniłem bardzo dobrych pracowników i jestem zadowolony. Wagi rzecz jasna są niezawodne i cieszę się, że podjąłem współpracę z tą firmą. Zawsze mogę na nich polegać i nigdy jeszcze się nie zawiodłem.

Poszukuję funkcjonalnej wagi sklepowej
Przewiń na górę