Poznański producent wóżków sklepowych na arenie międzynarodowej

 

W poprzednim tygodniu została ukończona budowa jednego z większych marketów, jakie są w naszym mieście. Pozypały się teraz zamówienia na wyposażenie ogromnej hali. Od półek sklepowych, aż po reklamówki, czyli wszystko, co jest niezbędne w dużym sklepie.

Producent wózków sklepowych święci sukcesy

pojemne wózki sklepowe z PoznaniaJedno z największych zamówień trafiło do naszej lokalnej firmy. Inwestorzy uznali, że najlepiej będzie zamówić pojemne wózki sklepowe z Poznania, bo po pierwsze jest blisko i będą mieli niższe koszty dostawy, a po drugie firma poznańska ma ogromną renomę na rynku. I pomyśleć, że przedsiębiorstwo to powstało zaledwie cztery lata temu! Firma ma w stu procentach polski kapitał. Właściciel jest przebojowym, młodym mężczyzną, który umiejętnie wykorzystał swój talent do zjednywania sobie ludzi. W przeciągu roku zgromadził zamówienia od największych sieciówek świata. Mało kto wie, że w większości marketów na świecie, kładziemy produkty do polskich wózków. Poznańskiemu przedsiębiorstwu należą się więc ogromne ukłony. Mało która firma rozwija się w tak dużym tempie, wychodząc przy okazji na trudny rynek międzynarodowy. Trzymamy kciuki, żeby właściciel otrzymał główną nagrodę dla najprężniej rozwijających się i najlepiej prowadzonych rodzimych firm w Polsce. Zasługuje na to jak mało kto. Tym bardziej, że wywodzi się z biednej rodziny a swoją przygodę z biznesem zaczynał całkowicie od zera. Włożył natomiast prawdziwą pasję i serce w rozwój swojego projektu. I powiodło się mu.

Kto by pomyślał, że inwestycja w produkcje wózków sklepowych może okazać się taki sukcesem! Warto brać przykład z poznańskiej firmy. Rodzime przedsiębiorstwa powinny zacząć myśleć na większą skalę i z odwagą zaproponować współprace światowym gigantom. Zyski mogą okazać się przeogromne.

 

Poznański producent wóżków sklepowych na arenie międzynarodowej
Przewiń na górę