Projekt sklepu internetowego

Muszę przyznać, że informatyką interesuję się już od dziecka. Dlatego też nikogo nie zdziwił fakt, że jako kierunek swoich studiów wybrałem właśnie informatykę. Byłem bardzo lotny w tworzeniu stron internetowych. Później nauczyłem się również projektować sklepy online. Dzięki temu mogłem sobie dorobić na studiach do otrzymywanego co miesiąc stypendium za świetne wyniki w nauce.

Tworzenie projektów sklepów online

projektowanie sklepów internetowych zielona góraJako student informatyki miałem przed sobą wiele drzwi, które wystarczyło tylko otworzyć, by dorobić sobie do stypendium. Stypendium było na tyle duże, że wystarczało mi na comiesięczne opłaty. Chciałem jednak wykorzystać swoją wiedzę i dorobić jeszcze więcej pieniędzy, by mieć je na swoje wydatki, czy też zachcianki. Jako że byłem dość dobry w projektowaniu stron www, postanowiłem również posiąść wiedzę z zakresu projektowania sklepów online. Zdawałem sobie sprawę, że jest to pewna nisza w moim mieście, toteż miałem dodatkową motywację, by się tego nauczyć jeszcze szybciej. Tak oto po kilku miesiącach moją domeną stało się projektowanie sklepów internetowych Zielona Góra to duże miasto, w którym wielu przedsiębiorców chce spróbować swoich sił w sprzedaży przez Internet. Tacy ludzie trafiali do mnie dzięki rozmieszczonym przeze mnie w Sieci reklamom. Zleceń miałem bardzo dużo. Klienci chwalili wykonywane przeze mnie projekty sklepów internetowych, a ja starałem się być coraz lepszy w tej materii.

Teraz kiedy skończyłem już studia informatyczne, postanowiłem wypłynąć na szerokie wody i założyć własną działalność gospodarczą. Zajmowałem się projektowaniem sklepów internetowych oraz stron www. Moja praca daje mi bardzo dużo satysfakcji i przyjemności. Mam też sporo klientów, co dodatkowo napędza mnie do dalszego rozwoju.

Projekt sklepu internetowego
Przewiń na górę