Prowadzę sklep z łóżkami i materacami

 Praca w handli była czymś co bardzo dobrze znałam. Już jako nastolatka dorabiałam sobie pracami w różnych sklepach, więc miałam doświadczenie w sprzedaży. Potem przez jakiś czas pracowałam także jako przedstawiciel handlowy dla firmy sprzedające materace do łóżek, poduszki, kołdry i narzuty.

Materace trzeba dobrze dobrać

łóżka drewniane bydgoszczTo mi podsunęło pewien pomysł. Przecież sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu, miejsce odpoczynku i snu. Dobre łóżko z dobrze dobranym materacem jest niezbędne. Wtedy pomyślałam, ze mogłabym wykorzystać swoje doświadczenie i otworzyć salon snu. Tam każdy znalazłby coś dla siebie. Jak pomyślałam tak też zrobiła. Taki salon potrzebuje na pewno sporo miejsca, bo musi się tam znaleźć dużo łóżek do testowania, a do tego na zapleczu będą te łóżka złożone. Miałam już kontakty z firmami zajmującymi się produkowaniem takich wyrobów, więc nie zaczynałam od zera. Znałam też branżę, umiałam doradzać klientom. Jedyne co było mi potrzebne to odpowiedni lokal, reklama do niego i strona internetowa. Ze stroną nie było problemu, bo mój brat zajmuje się informatyką. Dla niego taka prosta strona to kilka godzin pracy. Podsunął mi przy okazji kilka pomysłów na reklamę w internecie. Był bardzo pomocny. Z lokalem było nieco gorzej. Taka duża powierzchnia sporo kosztowała, nawet do wynajęcia, a ja nie miałam takich oszczędności. Długo szukałam czegoś odpowiedniego, aż coś znalazłam. Potem już poszło z górki. Zakupiłam łóżka i materace, potem przeszłam do pościeli i dodatków.

Stopniowo urozmaicam asortyment i wprowadzam nowe produkty, żeby zaskakiwać klientów. Ostatnio wprowadziłam lecznice materace do spania i łóżka z drewna egzotycznego, z hebanu. Zobaczymy czy będą się sprzedawać i klienci się do nich przekonają.  

Informacje pochodzą z https://www.salonsnujoko.pl

Prowadzę sklep z łóżkami i materacami
Przewiń na górę