Prowadzę sklep ze sprzętem do tenisa

Ojciec zawsze mi powtarzał, abym w życiu robił to co sprawia mi największą przyjemność. Jeżeli przy tym da się jeszcze zarobić to jestem wygrany. Mój ojciec zawsze miał rację i postanowiłem pójść za jego poradą, która była bardzo mądra.

Mój sprzęt kupują wszystkie szkoły tenisa w Warszawie

nauka tenisa warszawaOtworzyłem własny sklep ze sprzętem do gry w tenisa ziemnego oraz stołowego. Można u mnie kupić profesjonalne rakiety oraz takie dla początkujących. W sprzęt zaopatruję się tylko u najlepszych dostawców i wiem, że klienci na pewno są zadowoleni. Jeżeli chodzi o ceny to są one porównywalne na Warszawskim rynku. Muszę na tym zarobić dlatego oszczędnie rozdaję rabaty czy jakieś upusty. Mój sprzęt jest najlepszy i tak naprawdę do zaopatrują się u mnie wszystkie szkoły tenisa w Warszawie. Nawet dostaję zlecenia na produkcję indywidualnych koszulek, na których jest logo danej szkoły. U mnie nie dość, że można kupić każdy sprzęt to na dodatek można zamówić każdą odzież. Jeżeli klienta interesują rakiety do gry w tenisa z logo jego firm, czy też z jego nazwiskiem to nie ma żadnego problemu. Kwestia tygodnia i wszystko gotowe. Ostatnio to nawet jakiś nowy producent sprzętu sportowego zabiegał o współpracę z moim sklepem, bo jak stwierdził jestem znany w całym województwie. Faktycznie, ostatnio pojawia się u mnie coraz więcej osób. Ja jednak póki co mam swoich stałych dostawców i jestem zadowolony z tej współpracy. Sprzęt jest dobry a ceny zadowalające. W przyszłości planuję powiększyć sklep to poszukam dodatkowych producentów.

Mój ojciec jest ze mnie bardzo dumny i zawsze jak się spotkamy to powtarza, że ważne jest aby w życiu robić to co się kocha. Ja zawsze chciałem sprzedawać sprzęt sportowy i jestem szczęśliwy, że udało m i się to osiągnąć.

Źródło www.instruktortenisa.waw.pl

Prowadzę sklep ze sprzętem do tenisa
Przewiń na górę