Rożne rodzaje noclegów

W dzisiejszych czasach każdy z nas po długotrwałej i pełnej wrażeń podróży chce jak najszybciej położyć się do łóżka, aby chociaż przez kilak godzin odpocząć w ciszy i spokoju. Jeżeli jesteśmy w trasie niestety nasz nocleg z pewnością odbędzie się w naszym samochodzie, co może spowodować kiepskie samopoczucie obolałe całe działo na drugi dzień.

hotel2Musimy zawsze strać się tak planować nasze wyjazdy służbowe czy też prywatne, aby móc spędzić noc w hotelu, a gdy nas na niego nie stać to przynajmniej w jakimiś mniejszym motelu dla kierowców, których z całą pewnością jest pełno w rożnych częściach naszego kraju. Starajmy się zawsze wcześniej obdzwonić dostępne w pobliżu noclegownie, aby potem nie żałować i nie spać we własnym samochodzie podczas gdy inni smacznie śpią sobie w swoich domach czy też w hotelu.

Inna sprawa, że gdy jesteśmy w jakieś trasie i mamy jakaś rodzinę po drodze do naszego celu czy też znajomych to możemy spróbować do nich zadzwonić czy też od razu się do nich udać i poprosić o przenocowanie nas przez tą jedną noc. Gdy są dobrymi ludźmi i nasze relacje z nimi są odpowiednio dobre na pewno się zgodzą, a my będziemy im za to z całą pewnością bardzo mocno wdzięczni i w przyszłości czymś się im odwdzięczymy za pomoc. Możemy również udać się na jakieś pole namiotowe czy kempingowe i jeżeli jest to letnia pora rozbić namiot napompować materac i spróbować tak spędzić noc, aby z rana ruszyć wypoczętym i rześkim w dalszą trasę. Myślę, że to ostatni rozwiązanie na spędzenie nocy nie jest takie najgorsze i taki nocleg pod gołym niebem może nam bardzo dobrze wyjść na zdrowie. Musimy oczywiście takie pole namiotowe znaleźć i wiedzieć gdzie się do niego kierować. Sami na własną rękę nigdy nie rozbijajmy namiotu gdzie popadnie, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś nas nie napadnie nie obrabuje, a co gorsze czy w okolicznych lasach nie grasują jakieś zwierzęta, które mogły by nas zaatakować.

Moim zdaniem najważniejsze to zaplanować nocleg nie na ostatnią chwilę, ale najlepiej już dużo przed wyjazdem, aby potem nie mieć żadnych problemów i spać czasie podróży spokojnie i wygodnie.

Źródło: https://www.lakomin.pl

Rożne rodzaje noclegów
Przewiń na górę