Rozwinęłam swoje usługi w fotografii ślubnej

fotografia ślubna

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z fotografią ślubną to nie wiedziałam, że w Małopolsce jest taka duża konkurencja w tej dziedzinie. Odwiedzałam strony kilku fotografów, jednak to było za mało. Podjęłam jednak decyzję, ze zostaną fotografem i nie chciałam jej zmieniać.

Fotografia ślubna w Nowym Sączu w nowej odsłonie

fotografia ślubnaMoja praca mi się podobała, więc musiałam pomyśleć nad tym, żeby rozwinąć swoje usługi. Nie wiedziałam na początku jak się do tego zabrać. W końcu interesuje mnie fotografia ślubna-nowy sącz, a nie coś innego. Zaczęłam do tego, ze myślałam o tym, co mogę zrobić z samymi zdjęciami. Pomyślałam o tym, że mogę oferować również zdjęcia w formie wydrukowanej ( co tej pory przekazywałam je jedynie w formie elektronicznej na płycie CD). Na pewno kilka takich fotografii nie będzie dużym wydatkiem, a czasem chcą sobie niektórzy postawić takie zdjęcie w ramce. To dało mi do myślenia. Jako fotograf mogę przecież robić albumy do zdjęć, czy oprawiać je w ramki. Na pewno wystarczy kilka modeli, żeby móc je umieścić na mojej stronie internetowej i wszystko będzie o wiele lepiej wyglądało. Nie wiem, ile osób skorzysta z takich rzeczy, ale im więcej usług tym lepiej. Fotografia ślubna w takiej odsłonie, na pewno znajdzie swoich odbiorców. Poza tym, nie kosztuje to wiele. To byłą dobra decyzja.

Taka mała rzecz może o wiele lepiej wyglądać. Na razie dopiero się rozwijam, ale mam nadzieje, że w przyszłości moje usługi się rozwiną i będę świadczyła lepsze usługi jako fotograf ślubny. Takie jest moje marzenie na najbliższą przyszłość.

Rozwinęłam swoje usługi w fotografii ślubnej
Przewiń na górę