Rynny we Wrocławiu

rynna

Nowo powstały hipermarket „Rynna” znajdujący się przy ulicy Motorycznej dwieście trzydzieści osiem  we Wrocławiu jest pierwszym hipermarketem na terenie Polski, w którym kupić można tylko i wyłącznie rynny.

Otwarcie „Rynny Wrocław” miało miejsce siedem dni temu, a więc trzynastego czerwca. Podczas pierwszego dnia otwarcia, hipermarket odwiedziło prawie trzydzieści tysięcy osób, z czego prawie trzy czwarte z nich zdecydowało się na zakupy. W tym miejscu zaznaczyć należy, iż sporą część klientów, bo prawie trzydzieści procent, stanowili nasi zachodni sąsiedzi zza Odry.
Podczas otwarcia hipermarketu nie zabrakło również gwiazd polskiej sceny muzycznej, sprowadzonych specjalnie na tę okoliczność. Wśród zaproszonych artystów usłyszeć można było między innymi Danatana i Gleo, Nieśmiertelne Blondynki, czy też Karola Legarka. Pierwszy dzień otwarcia przyniósł hipermarketowi sporo, bo pond pół miliona złotych czystego zysku. Jest to fenomen, jak do tej pory niespotykany. Żaden inny hipermarket w Polsce nie może pochwalić tego typu wynikami z pierwszego dnia sprzedaży.

Co stoi za tak wielkim sukcesem finansowym „Rynny”? Odpowiedź jest bardziej oczywista, niż można by sądzić. Chodzi mianowicie o ceny sprzedawanych produktów, które ku ogólnemu zaskoczeniu klientów były naprawdę wyjątkowo niskie. Otartym pozostanie oczywiście pytanie, czy dotychczasowe ceny utrzymają się nadal na tak niskim poziomie. 

Rynny we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Przewiń na górę