Usługi rachunkowe wymagały reklamy

usługi rachunkowe

Dla mnie agencja reklamowa była idealnym miejscem pracy i mogłem się w tym spełniać. Na dodatek lubiłem ciągłe zmiany, a tutaj dostarczali je sami klienci. Mieliśmy do czynienia z wieloma branżami. Było to coś nowego i czasami nasze działania przebiegały zupełnie inaczej niż dotychczas.

Reklama usług rachunkowych

usługi rachunkowePewnego dnia dowiedziałam się, że pewna osoba prowadząca biuro rachunkowe w Toruniu została naszą klientką. Na rozmowie wstępnej dowiedziałam się jakie ma oczekiwania. Była to bardzo otwarta osoba, która powiedziała mi, że na rynku powstała nowa konkurencja i po prostu muszą coś z tym zrobić. Cieszyłam się, że ta księgowa wie czego chce. Tacy klienci wbrew pozorom byli bardziej sprecyzowani co ułatwiało nam dalszą współpracę. Pod koniec spotkania ustaliłyśmy dany budżet. To również unormowało pewne nie dopowiedziane kwestie. Po wszystkim wróciłam do swoich obowiązków. Musiałam sprawdzić księgowość w całym mieście i zobaczyć jak oni działają. Takie sprawdzanie konkurencji było dla nas jedną z najważniejszych kwestii. Nasza reklama aby uzyskała pełną skuteczność musiała być precyzyjnie zaplanowana. W mieście były różne usługi rachunkowe ale my musieliśmy znaleźć rozwiązanie według indywidualnych potrzeb naszego klienta. Po małym rozeznaniu stwierdziłam, że muszę zaplanować jakieś normalne i sprecyzowane zabiegi. Stwierdziłam, że muszę zaplanować indywidualną grafikę. Ona była tak naprawdę podstawą każdego przedsiębiorstwa. Na dodatek dodałem do nich inne logo aby się wyróżniły. Wybrane usługi księgowe potrzebowały też o wiele lepszej strony internetowej.

Stara tak naprawdę nie spełniała swoich funkcji i wiedziałam, że trzeba przeprowadzić w niej wielkie zmiany. Jednak tym miał się zająć nasz zaufany informatyk, który miał duże doświadczenie w modernizowaniu domen.

Usługi rachunkowe wymagały reklamy
Przewiń na górę