Wstawienie nowoczesnego stołu do jadalni

Przebudowa mieszkania zdecydowanie wpłynęła na jego powiększenie a taki efekt właśnie chciałem uzyskać. Wyburzyłem w kuchni ścianę i z jednego z pokoi zrobiłem jadalnię. Mieszkałem już sam, ponieważ dzieciaki się wyprowadziły i mogłem sobie na to pozwolić.

Jadalnia z nowoczesnym stołem 

nowoczesny stół z krzesłamiWszystkie meble w mieszkaniu miałem nowoczesne i tak samo zamierzałem urządzić jadalnię. Musiałem wstawić tam jakiś nowoczesny stół z krzesłami i zacząłem przeglądać oferty sklepów meblowych. Znalazłem ciekawy stół z krzesłami w komplecie, który dostępny był w galerii meblowej u mnie w mieście i tam poszedłem, żeby zobaczyć to osobiście. Stół był bardzo nowoczesny i praktyczny, ponieważ miał regulowaną wysokość i był rozsuwany. Dzięki temu mogło przy nim usiąść więcej osób. Krzesła były w kolorze stołu i miały tapicerowane obicia. Cały komplet bardzo mi się spodobał, ponieważ był bardzo nowoczesny i pasował do mebli, jakie miałem w kuchni. Zdecydowałem się od razu kupić ten komplet, ponieważ po co miałem rozglądać się za czymś innym, jak te konkretne meble tak bardzo mi się spodobały? Poprosiłem sprzedawcę, żeby zorganizował dla mnie transport i skierowałem się do kasy, żeby uregulować płatność za stół z krzesłami. Wziąłem sześć krzeseł, ponieważ często zapraszam gości i cztery by mi nie starczyły. Miałem w jadalni sporo miejsca, to stół cały czas mógł stać rozłożony. Kiedy odwiedził mnie starszy syn, to akurat przyjechał kierowca z meblami i syn pomógł mi je wnieść do mieszkania oraz złożyć.

Jedzenie posiłków przy stole było bardzo komfortowe. Wcześniej jadałem w salonie przy stoliku kawowym, co nie do końca mi odpowiadało. Posiadając jadalnię mogłem podwyższyć komfort swojego codziennego życia i bardzo szybko doceniłem takie rozwiązanie.

Wstawienie nowoczesnego stołu do jadalni
Przewiń na górę