Wybór idealnego kosza ze słodyczami

 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i trzeba kupić prezenty. Zresztą jest wiele rzeczy, które trzeba zrobić. Wiadomo trzeba posprzątać na święta, przygotować potrawy i oczywiście nie można zapomnieć o prezentach. Ale nie tylko swoim bliskim dajemy prezenty. Często też dajemy upominki w pracy czy to kolegom czy też kontrahentom.

Dobre słodycze w koszach

kosze ze słodyczamiJa akurat pracuję w firmie, która co roku daje swoim kontrahentom upominki. W tym roku to ja musze się zająć przygotowaniem tych upominków dla kontrahentów. Wiadomo, że nie będę powtarzać upominków z zeszłego roku. Wolę wymyśleć coś sama. Najważniejsze bym zmieściła się w budżecie jaki został na to przeznaczony. W tamtym roku kontrahenci z okazji świąt dostawali upominki rzeczowe, to w tym roku pomyślałam, że warto będzie dać im takie upominki, które będą mogli zjeść. I wtedy mnie olśniło, że można im podarować kosze ze słodyczami. Ale wiecie takie lepsze słodycze. Mamy kilku kluczowych kontrahentów i im przygotuje takie duże kosze ze słodyczami. umieszczę tam nie tylko słodycze, ale też kawę, może owoce typy pomarańcze, Zresztą te pomarańcze dadzą takiego świątecznego charakteru. Oczywiście taki kosz zawinę w ozdobną folię i na końcu zawiążę ładną kokardkę. Folia będzie ozdobna taka świąteczna. dla innych kontrahentów, którzy nie są już aż tak bardzo kluczowi we współpracy przygotuję trochę mniejsze kosze ze słodyczami. Ale również dostaną same lepsze słodycze. I takie kosze wyślemy im kurierem. Będzie trzeba je wysłać dużo wcześniej niż przed samymi świętami, w końcu chcemy by dotarły przed świętami, a nie w nowy rok.

Z okazji świat dajemy sobie różne upominki. Nie tylko dajemy je swoim bliskim, ale też można je dawać kontrahentom. Wiele firm ma tego typu praktyki, rozdawane są wszelkiego rodzaju upominki lub kartki świąteczne. Ja w tym roku mam przygotować upominki świąteczne i zdecydowałam się na kosze ze słodyczami. Myślę, że to dobry pomysł.

 

Wybór idealnego kosza ze słodyczami
Przewiń na górę