Wynajem busów i wyprawa w celu badania leniwców

wynajem busów

Leniwce są to średniej wielkości nadrzewne zwierzęta. Mają bardzo silne kończyny, które umożliwiają im przemieszczanie się w koronach drzew. Posiadają wielokomorowy żołądek, który pomaga im trawić zjadane przez nich rośliny.

Wynajem busów w Bydgoszczy był pomocny

wynajem busówIch naturalnych środowiskiem jest las tropikalny znajdujących się w Ameryce Północnej oraz Południowej. Niestety wycinanie ich pierwotnych terenów sprawiło, że obecnie są zagrożone wyginięciem. Ja jako naukowiec pracujący w instytucie badawczym na terenie Warszawy co jakiś czas wyjeżdżam aby pomagać i śledzić życie zwierząt na skraju wymarcia. Tym razem zorganizowałem ekipę i szukałem sponsorów na ekspedycję. Na szczęście pewien mężczyzna prowadzący wynajem busów w Bydgoszczy zaoferował nam transport do tego miasta. Znajduje się tam lotnisko z którego możemy ruszyć dalej zupełnie za darmo. Taka rzecz była dla nas bardzo istotna, ponieważ mieliśmy szansę zaoszczędzić. Zwykła wypożyczalnia busów wcale nie jest tania i trzeba szukać oszczędności w każdym szczeblu. Dzięki temu wynajem busów bydgoszcz bardzo nam pomógł. Następnie mieliśmy udać się do Ameryki samolotem z Berlina. Wszystko zapewniła nam Lufthansa. Mieliśmy wielką szansę na zwiększenie swoich funduszy oraz zostanie dużo dłużej na miejscu. Także lasy tropikalne są bardzo niebezpieczne i czekało nas bardzo dużo szkoleń. Każdy z badaczy musiał wiedzieć jak powinno się zachowywać podczas spotkania z niebezpiecznymi drapieżnikami. Na miejscu dowiedziałem się jak wygląda prawdziwe życie leniwca. Samica rodzi zwykle jedno młode rocznie i karmi je mlekiem przez około sześć miesięcy.

Są bardzo odporne na zakażenia i nawet głęboka rana rzadko przeradza się w jakąś infekcję. Są nimi zainteresowani inni naukowcy, ponieważ twierdzą, że analiza organizmu leniwca może pomóc człowiekowi w kwestiach odporności organizmu.

Wynajem busów i wyprawa w celu badania leniwców
Przewiń na górę