Wynajem samochodów do przeniesienia biura

Wypożyczalnia samochodów

Kiedy zaczynałem pracę w tej firmie byłą ona kilkuosobowym przedsiębiorstwem rodzinnym, które biuro miała w przerobionym garażu szefa. Mieściło się w nim wszystko: szafki na dokumenty, kilka biurek, nawet miejsce do przyjmowania klientów udało się wydzielić ścianka działową. Tak mijały lata, firma się rozrastała, a nam zaczęło brakować miejsca.

Jak przenieść biuro za pomocą wypożyczalni samochodów?

Wypożyczalnia samochodówDziesięć osób to dziesięć biurek, a na takiej małej przestrzeni ledwo mieliśmy czym oddychać. Potencjalnych kontrahentów szef zaczął przyjmować u siebie w domu (przerobił mały pokoik i wstawił tam stół z dwoma krzesłami), jednak z czasem i to nie wystarczyło. W końcu zapadła decyzja o przeprowadzce firmy. Jednak jak to zrobić? Nie mieliśmy auta firmowego, większość z czas jeździła tramwajami, jak to wszytko przewieźć? Powiedziałem, że wypożyczalnia samochodów to może być to. Szef długo myślał nad tym, ale w końcu przystał na tę propozycję. Wybraliśmy dwa środki transportu. Wynajem samochodów łódź osobowych przydał się do transportu nas- pracowników. Dzięki temu za jednym zamachem wszyscy byliśmy od razu na miejscu by rozpakować rzeczy. Wynajem samochodów dostawczych był idealny do przewozu wszystkich dokumentów jakie mieliśmy oraz mebli biurowych. Spakowaliśmy wszystkie rzeczy do kartonów, meble obkleiliśmy folią by się nie porysowały w transporcie, mniejsze przedmioty, takie jak długopisy, ołówki, linijki i inne artykuły biurowe wrzuciliśmy do zbiorczych pudeł i wrzuciliśmy do auta dostawczego. Sami wpakowaliśmy się do dużego auta osobowego i pojechaliśmy do nowego biura. Rozpakowywanie tego wszystkiego zajęło nam chyba jeszcze więcej czasu niż pakowanie.

Szczególnie folia na meblach była uciążliwa i jeszcze po ustawieniu ich znajdywaliśmy jej kawałki przyczepione gdzieś na nóżkach krzeseł i stołów. Najważniejsze jednak było, że mamy nowe biuro i nikt nie będzie narzekał na brak miejsca dla siebie.

Wynajem samochodów do przeniesienia biura
Przewiń na górę