Zatrudniam się przy układaniu kostki brukowej

Nie mam stałego zatrudnienia i łapię się różnych prac dorywczych. U nas w prasie to jest mnóstwo ogłoszeń tego typu i nie jest trudno znaleźć dla siebie coś interesującego. Ostatnio pojawiło się bardzo ciekawe ogłoszenie i postanowiłem się zgłosić.

Do układania kostki brukowej zgłosiło się wielu chętnych

układanie kostki brukowej toruńCelem pracy miało być układanie kostki brukowej toruń a ja się na tym przecież dobrze znam. Na pewno z takim doświadczeniem dostanę tę robotę. Przewidziana jest umowa zlecenie na jakiś miesiąc to i sporo bym nawet zarobić. Pracodawca płaci piętnaście złotych na godzinę i jak dla mnie to bardzo dużo. Od razu pojechałem na adres firmy, aby osobiście się zaprezentować. Na miejscu był szef i mogłem od razu z nim porozmawiać. Powiedziałem od razu, że wykonywałem układanie kostki brukowej toruń i mam spore doświadczenie. Od razu mnie przyjął i skierował do kadr na podpisanie umowy. W środku już czekało kilka osób i zauważyłem, że zgłosiło się wielu chętnych do tej pracy. Był tam mój znajomy z osiedla, który jak ja łapie takie prace. Chwilę porozmawialiśmy. Jeżeli chodzi o układanie kostki brukowej toruń to u niego słabo z tematem. Powiedziałem, żeby trzymał się mnie to będę mu pomagał. Lubię pomagać innym i wiem, że o pracę nie jest łatwo. Zresztą przy układaniu kostki nie ma nic trudnego to na pewno raz dwa załapie o co w tym chodzi. Praca była na wyjeździe i wszyscy mieliśmy się stawić następnego dnia o szóstej rano. Dobrze, że od razu tam poszedłem bo już bym później się nie dostał.

Robota szła nam świetnie. Znajomego tak wdrożyłem, że po pierwszym dniu już radził sobie samodzielnie. Był mi wdzięczny za pomoc i powiedział, że jak dostaniemy wypłatę to zaprosi mnie na dobre piwo. On pewnie też by mi pomógł w takiej sytuacji.

Zatrudniam się przy układaniu kostki brukowej
Przewiń na górę